Vardo reikšmė žmogaus gyvenimui


Senovėje vardams buvo teikiama kur kas daugiau reikšmės nei dabar. Įvairiose kultūrose buvo laikomasi skirtingų įsitikinimų ir prietarų susijusių su žmogaus vardu, bet pagarba vardui būdinga beveik visoms senosioms kultūroms. Nors šiais laikais žmogus pasaulį suvokią gan materialiai, tačiau tai nereiškia, kad senasis dvasinis suvokimas nebeturi prasmės. Savo vaikui trokštame tik gero, tad gal sekančia dovana po gyvybės galėtų būti tikslingai parinktas vaikelio vardas.

Senovės keltai duodavo vaikui laikiną negražų vardą, kad pirktos dvasios jo neužsimanytų. Subrendęs ir sustiprėjęs vaikas pats pasirinkdavo naują vardą, kuris atspindėdavo jo asmenybę ar siekius. Indėnai duoda vaikui vardą, kuris kažką pasako apie jį, apibūdina asmenybę ar išgyventus svarbius įvykius. Jie per savo gyvenimą ne kartą keičia savo vardą drauge su besikeičiančia asmenybe.

Šamaniškose kultūrose žmogus turėdavo du vardus – asmeninį, kurį žino tik jis pats ir jam jį davęs genties žynys ir viešą, kuriuo jį vadina visi aplinkiniai. Tikrasis vardas buvo slepiamas nes laikoma jog žinant žmogaus vardą įgyjama valdžia jam. Žyniai ir magai ypač slėpdavo savo tikrąjį vardą.

Tikrąjį būsimo vaikelio vardą motina mėgindavo išgirsti kaip jo aplink sklandančios sielos skambesį arba įsigalėjus krikščionybei parinkdavo pagal tą dieną globojančius šventuosius. O dabar grįžkime į šiuolaikinį pasaulį kur vardas parenkamas atsitiktinai, pagal tėvų skonį, dažnai iš anksto dar prieš vaikui gimstant. Kai kurie išsiskirti iš minios norintys tėveliai sugalvoja vaikui labai neįprastą vardą ar pavadina žodžiu, kuris paprastai nenaudojamas kaip vardas.

Rusai turi priežodį „kaip vaikelį pavadinsi taip jam ir seksis“. Juo pripažįstama vardo įtaką žmogui, juk vis dėl to vardas yra garsinė to žmogaus esmės išraiška. Taigi jei pripažįstame vardo svarbą asmenybei pagalvokite kokiais kriterijais reikėtų jį suteikti, kodėl vienas vardas vienam vaikui tinka, o kitam ne.

Kiekviena siela ateina į šį gyvenimą turėdama savo paskirtį ar pamoką, kurią ji turi išmokti. Jei vardo energetika harmoningai derinasi ar papildo likimo užduotį tuomet žmogus eis savo keliu, jam bus prieinami reikalingi resursai, palankiai klostysis aplinkybės, jis lengvai save išreikš ir jaus vidinę harmoniją. O jei gimstant atsinešta užduotis traukia į vieną pusę, o vardo energetika į kitą? Tuomet žmogus blaškysis ir kentės, negalėdamas visiškai pasišvęsti vienam keliui, jaus vidinę disharmoniją.

Nustatyti kaip dera vardas ir žmogaus likimas padeda numerologinė analizė. Tarkim žmogaus likimo skaičius yra 4, o vardo 5. Šie skaičiai nėra harmoningai derantys, šio vardo įtaka trukdys įgyvendinti likimo užduotį, todėl kad ir kuriuo keliu jis nueitų, nesijaus visiškai laimingas, plėšysis tarp laisvės ir saugumo, naujų iššūkių žavesio ir prisiimtų įsipareigojimų.

Šio žmogaus siela veršis sukurti kažką stabilaus, išliekančio, pasišvęsti savo pasirinkimams, įsipareigoti šeimai ir darbui, labai svarbus bus saugumo jausmas. Tačiau penketo energijos suformuota asmenybė tiesiog nesugebės taip atsiduoti ir ilgam įsipareigoti studijoms darbui ar santykiams, ji trokš naujovių ir šviežių įspūdžių.

Jo gyvenimas bus kupinas nuolatinių permainų, kurias pats labai sunkiai išgyvens. Penketas eidamas po ketverto sugriauna jo kuriamą struktūras, saugumą ir tvarką bei reikalauja neprisirišti prie materijos, neapsistoti ilgam prie vienos veiklos, nuolat ieškoti savęs ir pažinti pasaulį. Šis žmogus bus linkęs siekti laisvės nuo materijos ir ilgalaikių įsipareigojimų.

Jei tėvai jam būtų davę vardą turintį šešeto vibracijas, tuomet šis žmogus būtų apsaugotas nuo galimo sumaterialėjimo nes jo asmenybė pasipildytų meilę žmonėms ir grožiui, viskas, ką jis kurs būtų žmonių labui. Čia labai apibendrinti pavyzdžiai, bet manau supratote esmę ir vardo svarbą asmenybės savirealizacijai.

Jei jauniems tėveliams reikės pagalbos parenkant mažyliui ar mažylei vardą mielai padėsiu. Galite tiesiog atsiųsti vaikelio gimimo datą ir savo pasirinktus vardus (5 – 10) ir aš pažiūrėsiu kokie vardai būtų tinkamiausi, paaiškinsiu parinkto vardo bei likimo skaičių dermę. Pilkykite standartinę konsultacijos raštu užsakymo formą.

Comments

 1. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Sveika Egle, galite rašyti per įprastinę Taro konsultacijos užsakymo formą. Priklausomai nuo darbo apimties, kaina bus tokia, kaip nurodyta, arba su nuolaida, žiūrint kiek turite vardų kandidatų :) Man reikės būsimos vaiko pavardės, jums patinkančių vardų sąrašo (2-12), vaiko gimimo datos (be gimimo datos numerologijos čia nėra kaip pritaikyti), tėvų vardų, pavardžių ir gimimo datų.

 2. Egle autoriaus atsakymas

  Sveiki, kur jums parasyti del renkamu vardu? Kokia kaina paslaigos? Nerandu uzsakymo formos.

 3. Jolita autoriaus atsakymas

  Sveiki, sakykite prasau, jeigu mano vaikucio vardo skaicius 8 ir gimimo datos skaicius 8. Kaip cia tada skaitosi? :) aciu

 4. Karolina autoriaus atsakymas

  Sveiki,gal kas zino ir gali padeti, noreciau suzinoti Arielis vardo, vardo diena,kada jos buna,niekur nerandu,o man sis vardas labai grazus.

 5. Kristina autoriaus atsakymas

  Sveiki turiu klausima.Siuo metu laukiuosi ir jei gims berniukas buvom su vyru nusprende duoti varda Gytis.Vyras Rytis.Taciau viena nakti labai aiskiai susapnavau kad sio vardo vaikui duot negalima jog vardas turi but Aleksandras arba Aleksas.Net aiskiai girdejau kad jei visgi duosiu musu isrinkta varda vaikui bus labai negerai.Nesam suzaveti tuo vardu bet nesam ir pries nusiteike.Tiesiog klausimas butu ar reikia i tai kreipti demesi nes kazkaip nesinori vaikui gadint likimo?

 6. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Vardas prie gimimo datos turi derėti ne pats savaime, o kartu su pavarde. Tinkamus numerologiškai vardus galite sužinoti naudodamiesi šia skaičiuokle http://www.taroskopai.lt/vardo-parinkimas/ Kol kas ji neužbaigta, joje pavardę reikia rašyti be Lt raidžių, tačiau skaičiavimui tai įtakos neturi.

 7. Raimonda autoriaus atsakymas

  Mano mergyte turetu gimti Rugsejo 28 diena. Man patinka Gabriele,Ariana,Svajune, Laura,bet dar vis neapsisprendziam . Koks tinkmiausias pagal sia data butu vardas? o gal nei vienas is cia parasytu netinka?

 8. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Viskas turi kažkokią įtaką, klausimas tik kokią :) Man atrodo astrologai krikštui laiką ir krikštatėvius parenka pagal kitus principus nei numerologija. Šios paslaugos tikslą geriausiai paaiškins tie, kas ją teikia. O vardas tikriausiai renkamas numerologiškai, bet kaip minėjau, jei juo vaikas nebus vadinamas, nemanau jog jis savo įtaka galėtų prilygti tikrajam vardui ar tam vardui, trumpiniui ar pravardei, kuria žmogus bus vadinamas.

 9. Z autoriaus atsakymas

  Aciu uz patarima:) o kokia jusu nuomone apie astrologus, kurie siulo paslauga parinkti krikstynu data ir kriksto varda? Tai kriksto vardo parinkimas ir globejo paskyrimas neturi jokios itakos numerologijoje?
  Geros dienos

 10. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Vardo ir pavardės joks kitas vardas – krikšto, sutvirtinimo nepakeis. Kadangi mes tais vardais nesivadiname, jie tik simboliniai, nesu tikra kiek jie apskritai turi įtakos. Manau daugiau žmogų įtakoja kokiu vardo trumpiniu ar pravarde jis vadinamas nes tai nuolat kartojamas žodis ir pastoji jo garsinės vibracijos įtaka. Jei jau gavosi bendras vardo skaičius 6, o gimimo datos 5, tieskite tarp jų tiltą per šių skaičių skirtumą – skaičių 1. Ieškokite būdų pastiprinti šio skaičiaus vibraciją vaiko gyvenime, ugdykite jam vienetuko savybes. Tai padės integruoti vardo ir datos skaičius.

 11. Zivile autoriaus atsakymas

  Laba diena, norejau pasiteirauti: vaikuciui varda isrinkome dar jam negimus: vardo skaicius 2 (atitinka gimimo dienos skaiciu) pavardes 4, o gimimo data sudejus gaunasi 5 . Ar parinktas kriksto vardas turi itakos ir ar keicia likima? Ar kriksto vardas, kurio skaicius 6 kazka pakeistu?
  Nuosirdziai dekoju

 12. as autoriaus atsakymas

  Gina,o kaip jus vadinote savo vaika visus tuos 21-erius metus? 😀

 13. Gina autoriaus atsakymas

  mano vaikas gime 1992 11 05 noreciau jai deti Deimantes varda ar jai tinka? Aciu

 14. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Živile, parašykite man per konsultacijos užsakymo formą su vaiko gimimo data ir jei žinote tiksliu laiku bei vieta ir savo turimus variantus iš kurių norite išsirinkti.

 15. autoriaus atsakymas

  Laba diena…su vyru niekaip nerandam tinkamo vardo dukrytei, gimusiai 20130702d.yra variantu mano ir vyro sugalvotu, bet neisrenkam vieno…gal galetumet mums padeti? Aciu

 16. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Laba diena Jurgita, ši paslauga teikiama raštu, o apmokėjimai priimami pavedimu į banko sąskaitą. Tik atleiskite, jau praėjo labai daug laiko nuo šio straipsnio publikavimo ir stipriai išaugus mano užimtumui pasikeitė ir kainos. Pagalba parenkant vardą kainuos kaip ir standartinė konsultacija raštu.

 17. Jurgita autoriaus atsakymas

  Laba diena,mane domintu jusu siuloma paslauga,parenkant naujagimiui varda. Gal galetumete
  Patikslinti,ar galima butu gauti jusu paslauga elektroniniu pastu , apmokant 20 ties litu mokesti per internetini banka .
  Dekui is anksto / Jurgita

 18. Saulius autoriaus atsakymas

  Vardas nekaltas dėl jūsų problemų, Vardas atspindi kas jūs esate ir kokia esate. Klaida arba problema gali būti, arba netinkamo vyro pasirinkimas, arba nesugebėjimas drauge kurti darnius santykius. Kad ir pasikeistumėt vardą problemos pačios neišsispręs. Keisti reikia savo mąstymą ir elgesį, o ne vardą.

 19. Marika autoriaus atsakymas

  sveiki esu istekejusi turiu vaikeli bet su vyru labai blogi santykiai gal tai del mano vardo

Pasidalinkite savo nuomone: