Savaitės dienos – magiška reikšmė


Daugelyje kalbų savaitės dienos turi jas globojančių planetų pavadinimus, tarkim angliškai pirmadienis yra Mėnulio diena, šeštadienis – Saturno diena, sekmadienis – saulės diena. Prancūzų kalboje visos savaitės dienos vadinamos pagal planetas. Šiuolaikinėje kalboje ši informacija išliko ne šiaip sau, nors mes dabar tiesiogiai ir nesiejame dienų su planetomis, bet visi pirmadieniais mieliau liktume namuose, antradieniais nepriimta tuoktis, penktadienio vakarais įprasta skirti pasimatymus, o sekmadienį praleisti su šeima, tėvais ar vaikais. Atsižvelgdami į savaitės dienų energetiką galite parinkti tinkamiausią laiką savo sumanymams.

Pirmadienį globoja Mėnulis. Pasinaudokite jo energija magijai susijusiai su moteriškomis paslaptmis, pasąmone, emocijomis, sapnais, gydymu, pranašingais sapnais, meile, dvasingumu, apsauga, namais, šeima, medicina, moterišku vaisingumu, kelionėmis, mažais gyvūnais, instinktais, moterimis ir moteriška vyrų puse.

Mėnulio akmenys – kristalai, mėnulio akmuo, perlas, smaragdas.

Mėnulio spalvos – balta, sidabrinė, kreminės, šviesiai pilkos.

Antradienį valdo Marsas. Vyriškumo, karo ir jėgos planeta. Pasitelkite šią energiją magijai susijusiai su aistra, drąsa, kerštu, valdžia priešams, užkariavimu, išsilavinimu, ištvermingumu, ryžtingais veiksmais, išsilaisvinimu nuo neigiamų kerų, nepriklausomybe, santuoka, kalėjimu, medžiokle, politika, fizinėmis varžybomis, lyderiavimu, krauju, chirurgija ir gydymu

Marso akmenys – smaragdas, safyras, rubinas ir topazas.

Marso spalvos – visų atspalvių raudona ir oranžinė.

Trečiadienį globoja Merkurijus. Jo energija naudingiausia kerams susijusiems su proto aiškumu, komunikacija, kūryba, rašymu, pranašavimu, strategija, kelionėmis, jaunais žmonėmis, žiniomis, verslu, derybomis, studijomis ir tobulėjimu.

Merkurijaus akmenys – Ametistas, magnetitas, rubinas ir turkis.

Merkurijaus spalvos – geltona, pilka, violetinė ir opališkos spalvos.

Ketvirtadienį jaučiame Jupiterio įtaką. Jis palankiai veikia kerus skatinančius materialines įplaukas, sėkmę, augimą, vyrišką vaisingumą, sveikatą. Taip pat stiprina kerus susijusius su teisiniais reikalais, garbe, turtais, troškimais, vyresniais žmonėmis, vyriška moterų puse bei vyriškomis profesijomis. Jupiterio energija pritraukia daugiau to, ką jau turi bei yra naudinga siekiant sėkmės azartiniuose lošimuose, nes pritraukia materialinę sėkmę.

Jupiterio akmenys – safyras, katės akis, karneolis.

Jupiterio spalvos – purpurinė, mėlyna.

Penktadienis priklauso Venerai – meilės planetai. Kadangi jos energija šilta, jausminga ir maloni geriausia ją panaudoti širdies reikalams, taikai, apsaugai, meilei, malonumams, romantikai, potraukiui, seksui, moteriškoms problemoms, romanams, partnerystei, draugystei ir santuokai, švelnumui, fiziniam grožiui, komfortui ir prabangai. Taip pat naudokite ją magiškiems darbams susijusiems su muzika, kvapu, menais ir aromaterapija.

Veneros akmenys – smaragdas, katės akis ir rubinas.

Veneros spalvos – rožinė, jūros žalia ir pastelinės.

Šeštadienį valdo Saturnas – karmos planeta. Jis suteikia palankias sąlygas pastangoms susijusioms su reinkarnacija, karminėmis pamokomis, paslaptimis ir išmintimi. Jo energija taip pat palanki bet kokiam darbui susijusiam su kliūtimis ir apribojimais, kuriuos reikia įveikti, laisve, gyvybe, dvasine komunikacija, meditacija, savidisciplina, apsauga, dingusių daiktų ar žmonių paieška, pagyvenusiais žmonėmis, ligų ir kenkėjų naikinimu, psichine apsauga, pabaigomis ir mirtimi.

Saturno akmenys – turkis, labradoritas, deimantas, ametistas.

Saturno spalvos – juoda, tamsiai purpurinė, tamsiai pilka ir indigo.

Sekmadienis. Šią dieną valdo Saulė. Ji suteikia energijos bet kokioms pastangoms susijusioms su sėkme apskritai, verslu, partneryste, lyderiavimu, paaukštinimu darbe, verslo sumanymais ir profesine sėkme. Taip pat Saulė padės magijai susijusiai su savęs pažinimu, individualumu, draugyste,  tėvais ir vyrais, džiaugsmu, gydymu, fizine ar psichine sveikata.

Saulės akmenys – topazas, deimantas, saulės akmuo, perlas.

Saulės spalvos – oranžinė, geltona, auksinė ir balta.

Pasidalinkite savo nuomone: