Nemokamas būrimas

Žaidimo kortas būrimui naudojo dar žiloje senovėje. Šiam būrimui naudojamos senovinės kortų reikšmės. Norėdami gauti teisingą atsakymą apie jus dominančią situaciją turite būti tinkamai nusiteikę ir susikaupę. Labai svarbu vidinė ramybė ir nešališkumas atsakymo atžvilgiu, nes tik ramiame vandenyje galima pamatyti aiškų atspindį. Nežaiskite su kortomis, nepiktnaudžiaukite begalite programos kantrybe, nekartokite klausimo, nes rusai ne veltui turi posakį, kad daug bursi savo ateitį, gali ją ir praburti.

Taigi susikaupkite, tiksliai suformuluokite klausimą, kad atitiktų būrimo galimybes pagal numatytas pozicijas, neprašykite kortų nuspręsti už jus ar patarti, tik konstatuoti kas vyksta ir verskite kortas. Atsakymą interpretuokite intuityviai, asmeniškai, pasikliaukite nuojauta, bet nepasiduokite pagundai primesti savo norų ar baimių bet kokioms iškritusioms kortoms.

Jei jums labai svarbu gauti teisingą atsakymą ir pagalbą ir norite asmeninės konsultacijos bei patarimo, kviečiu vietoje automatinės programos pasinaudoti mano kaip Tarologės būrėjos asmeninėmis paslaugomis. Asmeninę ir konfidencialią konsultaciją į e-mailą galite užsisakyti užpildę šią užsakymo formą.

P.S. Iš viso yra sukurti būrimai trimis skirtingomis kortomis. Šioje svetainėje nuo šiol bus būrimas žaidimo kortomis, Lenormand kortų būrimas iškeliavo į svetainę www.lenormand.lt, o Taro kortomis būrimus rasite svetainėje www.taroskopai.lt

Aplinkybės

Situacija

Ateitis