Nemokamas būrimas kortomis


Žaidimo kortas būrimui naudojo dar žiloje senovėje. Šiam būrimui naudojamos senovinės kortų reikšmės. Norėdami gauti teisingą atsakymą apie jus dominančią situaciją turite būti tinkamai nusiteikę ir susikaupę. Labai svarbu vidinė ramybė ir nešališkumas atsakymo atžvilgiu, nes tik ramiame vandenyje galima pamatyti aiškų atspindį. Nežaiskite su kortomis, nepiktnaudžiaukite begalite programos kantrybe, nekartokite klausimo, nes rusai ne veltui turi posakį, kad daug bursi savo ateitį, gali ją ir praburti.

Taigi susikaupkite, tiksliai suformuluokite klausimą, kad atitiktų būrimo galimybes pagal numatytas pozicijas, neprašykite kortų nuspręsti už jus ar patarti, tik konstatuoti kas vyksta ir verskite kortas. Atsakymą interpretuokite intuityviai, asmeniškai, pasikliaukite nuojauta, bet nepasiduokite pagundai primesti savo norų ar baimių bet kokioms iškritusioms kortoms.

Aplinkybės

Situacija

Ateitis

Jei jums labai svarbu gauti teisingą atsakymą ir pagalbą ir norite asmeninės konsultacijos bei patarimo, kviečiu vietoje automatinės programos pasinaudoti mano kaip būrėjos Tarologės asmeninėmis paslaugomis. Asmeninę ir konfidencialią konsultaciją galite užsisakyti užpildę šią užsakymo formą, atsakymas jums būtų atsiųstas elektroniniu paštu.

Comments

 1. Dovile autoriaus atsakymas

  o man neissipilde klausiau konkretaus dalyko ivykio susijusio su draugu ar taip bus ir tikrai iskrito geros kortos visos ir sirdis o rezultatas raktas tai atsakymas kaip ir teigiamas o ivyko viskas priesingai.

 2. Versme autoriaus atsakymas

  Pirma karta klausiau apie laime iskrito Lelija,Peles,Gandras. Supratau viska bet raso kad prie peliu su zuvimi, su sirdimi, su medziu, su laivu. Vadinasi turi kristi tokios kortos salia? Antra klausima uzdaviau Ar baigsis mano bedos,iskrito Menulis,Laivas, Sirdis. Suzinojau tai ka reikejo man suzinoti.

 3. To Daiva autoriaus atsakymas

  Daiva, problemas sprendžiame mes patys 😉

 4. Ramunė autoriaus atsakymas

  turėjau klausimą, ar manęs laukia santuoka su mylimu žmogumi,tai iškrito žiedas,vyras ir parkas. Hmm, kažin, ar mano suvokimas čia teisingas..manua,kad tasakymas-taip? ar bent jau panašiai..

 5. Ede autoriaus atsakymas

  Labai tikslu!
  18Suo,25Ziedas ir4Namas net ir atskirai paemus skaiciu interpretacijos atitinka, mano turetam omenyje klausimui…wow!:)

 6. Mmmmmmm autoriaus atsakymas

  noreciau palikti komentara pries atomatini burima susikaupiau uzdaviau klausima konkretu ismete kortas tarpusavy kortos supriestaravo viena kitai nusivyliau

 7. To Daiva autoriaus atsakymas

  Miela Daiva, krito į akis Jūsų išsireiškimas : lauksiu kol problemos išsispręs. Problemos savaime neišsisprendžia, mes patys turime jas spręsti :)

 8. Daiva autoriaus atsakymas

  Paklausiau apie sveikata : krito – medis, vaikas, kryzkele; interpretacija -letai sveiksiu, bet situacija isliks stabili, visgi sveiktata geres, todel manes laukia reiksmingas sprendimas, teks pasirinkti atmetus kitas alternatyvas.

 9. Daiva autoriaus atsakymas

  Gyvenimiskas klausimas: iskrito gyvate, kalnas ir raitelis, interpretavau, kad as pavojuje ir ilgai lauksiu kol problema issispres, bet tureciau gauti zinia, tik neaisku ar ji ka pakeis.

  Antra karta klausima truputeli pakeipiau i veiksma, vel krito gyvate, bokstas, saule, interpretavau, kad pavojai nesibaigs, vienatve tesis (vidine), bet jai stengsiuos, tai po nakties visada pateka saule :)

 10. Ramunė autoriaus atsakymas

  Svarbu būti optimistais, o kartais tos kortos taip pozityviai nuteikia, arba tiesiog čia išsakytas geras žodis :) Tiek ir tereikia,kad įvykiai pakryptų tinkama linkme,o kartais tiesiog reikia išmokti paleisti savo idėją, neprisirišti prie jos, ir tada lyg savaime tai pradeda pildytis :)

 11. Viktorija autoriaus atsakymas

  Tuos gyvenimo vingius mes patys ir suvingiuojam.. :)

 12. Ramunė autoriaus atsakymas

  Gal svarbu,kad pozityviai nuteikė? :) Kas čia žino tuos gyvenimo vingius..

 13. Gitana autoriaus atsakymas

  Uzdaviau klausima: ar perspektyvu musu draugystei (santykiams) ? Iskrito
  3 laivas
  25 ziedas
  33 raktas
  Kortos man labai patiko, nors is tiesu jis planuoja grizti i tolima gimtine. Tai nezinau kaip tai suprast :)

 14. kristina autoriaus atsakymas

  Nežinau mielosios kiek kartų iš eilės buriat tuo pačiu klausimu….bet vertėtų apsvarstyti savo sėkmės formulę ne vien pagal šią programėlę, nors ji ir puiki. Ką Jūs manote apie traukos dėsnius? :) Kaip manote kokiu principu mes pritraukiam savo sėkmę? Aš manau, kad tai mūsų minčių, emocijų, tikėjimo santykio bangytė turinti savo kryptį, greitį ir jėgą. Kuo daugiau klausinėjam tuo giliau į labirintą brendam. Patariu klausti ne dažniau nei kartą į savaitę….taip paliksit laiko nusistovėti “laukui”.;)

 15. Meile autoriaus atsakymas

  Nu įdomios man šios kortos..patinka labai, tik dar nemoku visko susieti į bendrą atsakymą :)
  Paklausiau, ar daryti man kai ką, iškrito
  33 Raktas
  9 Puokštė
  8 Karstas

  Pirmos dvi kortos pozityvios, bet va rezultatas tai vis tik karstas-pabaigos ir netekties korta..Tai KAIP ČIA DABAR TAIP GAUNASI?!!!!!!!

 16. Meile autoriaus atsakymas

  Labai labai ačiū, kristina Meilei, maloniai nustebinote!:-)
  Iš kur tokie sugebėjimai interpretuoti kortas?:)))

  tik dabar pati pastebėjau kortų skaičius:32, 2, 3….:D
  Ačiū, labai pakėlėt nuotaiką. Nors ir teks man išlaukti pasitelkus kantrybę..
  Gero savaitgalio visiems!

 17. Daiva autoriaus atsakymas

  laba, si programele man labiau patiko, nei teko su kitomis burtis, kazkaip viskas daug aiskiau isdestyta, maziau interpretuoti reikia…

 18. kristina Meilei autoriaus atsakymas

  Labutis. Man patinka ši programėlė, tai užsuku karts nuo karto. :) Kas liečia to klausimo 32. 2. 3….. tai šis žmogus yra jūsų sielos brolis (puselė). Tik Laivas jus gali išskirti su juo…bet kad ir kas Jūsų laukia tai jūsų nuostabus gyvenimas 😉
  Jei jūs vykstate į užsienį motyvuota būtent to žmogaus tai jums ir jūsų sielai tai bus reikšminga. Tiesa jei norite būti mylima pirmiau tapkite drauge. O kaip būti tokia jūs ko gero žinote. :) Sėkmės jums!

 19. edita autoriaus atsakymas

  Keista kad atverciau kortas du kartus, ir “pasake” ta ka kazkada buriausi pati. Bet ar tiket ar ne cia kiekvienos asmeninis dalykas. Bet pries versdamos kortas niekada negalvokim blogu dalyku.

 20. inga autoriaus atsakymas

  Kortoms uzdaviau klausima susijusi su mano seima uzgriuvusiais finansiniais sunkumais. Paklausiau ar nematyti musu vargu pabaigos. Iskritusios kortos inkaras, dalgis ir puokste mano supratimu optimizmu nekvepia. Net saltis per kuna nuejo perskaicius reiksmes. Atrodo jog net geliu puokste cia nepades. :(

 21. Meile autoriaus atsakymas

  Sveiki, kristina ramunei,
  o kaip JŪS nustatote tą algoritmą?:)

  Ir mano atveju kaip pakomentuotumete (jei nesunku) trečiąją LAIVO kortą?
  Žr. komentarą “Meile March 7, 2012 at 17:42”

  O į kl. ar man šiemet vykti į užsienį iškrito tokios kortos:
  Vyras, Saulė, Šluota :)
  Hmmm…

 22. kristina ramunei autoriaus atsakymas

  Labas Ramune, man miela jog klausiate ką manau apie lūkesčių sistemą, viltį, lemtį…Mano patirtis siekia 25 metus, praktiškai nustojau klausinėti ir sudaryti tokį algoritmą – jei taip, tada taip, jei ne tada kitaip :) Man teko studijuoti fiziką ir daugiau, todėl aš remiuosi dėsniais. Mano požiūriu mes gauname tiek kiek galim išgeneruoti ir pavadinkime tai likimu. Taip pat mes per tam tikrus savo patyrimus sukaupiame didelį bagažą, kuris kartais trukdo judėti laisvai. Kas liečia Jūsų abejonių, tai jūsų algoritmas paremtas praeitimi ir jūsų energijoje yra tam tikrų krypčių einančių lygiagrečiai ir laukiančių savo momento…Siūlau pamedituoti ir paklausinėti savęs…kortos jums parodo jūsų energijos kiekį ir kryptį jei tik interpretuojant nesužeisite savęs didesnėmis baimėmis. Linkiu jums stiprybės! Nes pasaulis yra toks kokį Jūs susikuriate.

 23. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Kiti skaitytojai gali reikštis laisvai, tik noriu, kad visi uždavinėjantys klausimus žinotų jog “etatinių” interpretuotojų prie automatinio būrimo nėra ir niekas nėra įsipareigojęs atsakyti į klausimus.

  Esi visiškai teisi, Meile, atvertus kortas būtina įsiklausyti į save. Bet visi suprantam kaip sunku savo atžvilgiu būti objektyvioms ir priimti tą atsakymą, kurį kortos davė, kai jis ne toks, kokio norėtųsi. Čia mačiau ne vieną bandymą “išsukti” kortų interpretaciją taip, kad rezultatas būtų toks, kaip norisi, o jei nepavyksta ir kortos kategoriškai net užuominos apie norimą rezultatą neduodą tuomet šaukiama “nesuprantu, neveikia, krenta neteisingos kortos” :) O Lenormand kortos labai paprastos, jos gali labai tiesiai atsakyti ir jei jos kažką rodo, vadinasi tai yra, o ko nerodo – to tiesiog nėra.

 24. Meile autoriaus atsakymas

  Be mūsų ir Tarologės interpretavimo, gali būti ir kitų skaitytojų nuomonė. Taip, kad.. :)

  O kas norės- kreipsis į Jus. Bet kuriuo atveju mes patys žinom atsakymus į savo klausimus, tereikia įsiklausyti, išgirsti SAVO ŠIRDĮ :).. tik kartais nenorim to pripažinti.. baimes kiša pagalius i ratus, arba atsakymas netenkina ir norim kitokio:D

 25. lilija autoriaus atsakymas

  Sveiki, rasau sia svetaine netycia. Kadangi siuo metu man svarbi darbine situacija tai ir klausiau apie darba. man iskrito dobilas gyvate ir laiskas.
  kiek suprantu dobilas nesa sekme ir darbas bus mano. gyvate reiskia pavyda intrigas ir panasiai. salia manes kazkodel visada yra tu kurie manes nemegsta bet nesuprantu kodel man pavydet nera ko, o ir kenkt niekam nekenkiu kol manes neiskaudina. bet va laisko prasmes as nesuprantu ar tai reiskia darbo sutarties pasirasyma?

 26. Meile autoriaus atsakymas

  Paklausiau, ar vienas zmogus mane myli,
  iskrito:
  32 Mėnulis
  2 Dobilas
  3 Laivas

  KAIP JŪS (kas mokate ir turite nuojautą) interpretuotumėte?
  Aš supratau, jog “santykiuose jausmai labai gilūs”.. taip ir yra:) Bet dabar mes nebendraujame:(
  Tada-antra korta sako, “tai tik laikini sunkumai ar net užmaskuota sėkmė”.KAIP suprast užmaskuotą sėkmę,kad sunkumai į gera išeis? tai bet viskas,net didžiausias skausmas į gera po kiek laiko…
  Trečia, NEAIŠKIAUSIA MAN, kaip ta laivą traktuoti jausmuose??

 27. Ramunė autoriaus atsakymas

  man labai keista, kad su taro kortomis taip ir nesusidraugavau, o čia taip taikliai…gal taip sutapo? vakar visą vakarą klausinėjau įvairių dalykų, viskas taip tikslu..

 28. Diana autoriaus atsakymas

  Aš jau čia apsigyvenau :) Super, kaip pirštu į dangų, tikslus klausimas – tikslus atsakymas.

 29. Ramunė autoriaus atsakymas

  aš jau čia apsigyvensiu :) pamąsčiusi apie Kristinos žodžius suformulavau klausimą taip- kas manęs laukia ateityje, meilėje su tuo vyriškiu, ir štai atsakymas- kryžkelė,vyras ir širdis :)
  nesu šių kortų specialistė, bet manau, kad po šios kryžkelės, kurią abu turime praeiti , manęs laukia mylimas vyras su meile ir laime… ar aš teisingai interpretuoju? :) jei taip, tada smagiau :)

 30. Ramunė autoriaus atsakymas

  Ačiū, Kristina, jūsų psichologinis apibūdinimas turbūt tikslus. Abejonės kyla dėl baimės nudegti..iš karčios patirties.. bijau skausmo, todėl noriu kažkaip numatyti ėjimus, tarytum, jei žinočiau, kad santykiai turi ateitį, tai verta juos tęsti, o jei ne.. geriau nutraukt ir nebesikankint jei kas nepavyks.. manau, kad daugeliui tai būdinga.
  Ieškau atsakymų visokiais būdais, pavidalais. Nes kartais ir prie didžiausių norų ir geros valios, kai kuriems santykiams tiesiog nelemta įvykti… ką manot?

 31. kristina ramunei autoriaus atsakymas

  gal šio tinklapio įkūrėjas ir suabejos mano interpretacija bet labai norėčiau pateikti tokius pastebėjimus savianalizei. 1- jei kyla klausimas vadinasi abejojate ir taip kuriate baimės aureolę (rezultatas – baimėje yra daug jėgos ir tai labai greit išsipildo). 2- raktas turi ypatingą reikšmę – jūs galite rinktis ką tik norite…galite atidaryti tas duris už kurių yra kažkas nauja arba ne…kitu atveju tai reiškia, jog jūs laikote to žmogaus laimės raktą savo rankose ir tik nuo jūsų intelekto ir įžvalgos priklauso santykiai. 3- kai kyla klausimas susirašykite prioritetus (pinigai, padėtis, šlovė, šeima, meilė…sveikata). Paklauskite savęs kuo šis žmogus jums yra patrauklus? – išsilavinimu, turtais, nepriklausomybe, dosnumu, švelnumu…?) Atsakysiu jei jau klausiate ar verta ( kai sako kokios vertybės, tokie tikslai) tada verta. Jei klausimas ar jūs nuo to nenukentėsite jei liksite kartu, tai atsakymas – viskas priklauso tik nuo jūsų baimių.

 32. Ramunė autoriaus atsakymas

  Gal man kas padės išsiaiškinti… klausimas buvo, ar verta tęsti draugystę su vyriškiu, su kuriuo yra artimi santykiai.
  Iškrito šios kortos :33raktas, 30lelijos ir žuvys. Būčiau dėkinga už komentarus.

 33. Edita autoriaus atsakymas

  Taip visiška tiesa- pirmoji korta.. dėl kitų.. nežinau. Klausimas buvo( ar būsiu laiminga su tuo žmogum..) apie santykius, kurių labai noriu, bet kartu bijau į juos pasinerti, nes tai visai kitos tautybės žmogus, kita kultūra mentalitetas. gal kažkas gali ką parašyti :) kaip nuskaito…iškrito būgnų dama, gilių tūzas, būgnų septynakė.

 34. Rimanta autoriaus atsakymas

  Verciau kortas visiems trims seimos nariams ir pacios kortos isdeste kiekvieno seimos nario situacija, net nesuformulavus tikslaus klausimo. Tiesiog kiekvienam nurode jo padeti gyvenime, kaip elgtis ir ko tiketis. Neitiketina.Puiku.:)

 35. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Bendras kortų reikšmes programa jums pateikė, o universalios konkrečios reikšmės nėra. Reikia ją pačiai atrasti interpretuojant kortą savo situacijos, klausimo kontekste. Programa to padaryti negali, tuo ir skiriasi automatinis būrimas nuo asmeninės būrėjos konsultacijos. Naudojantis programa kortos bendrosios reikšmės interpretavimo pagal jūsų klausimą darbas lieka jums.

 36. lina autoriaus atsakymas

  kaip suprasti konkrecia kortos karsto reiksme,,,,?

 37. Diana autoriaus atsakymas

  Na tiesiog neįtikėtina, uždaviau du skirtingus klausimus ir gavau tikslius atsakymus. Apie darbą tai pastoviai iškrenta ta pati korta! Tikėsimės viskas bus gerai.

 38. Virginija autoriaus atsakymas

  Na, labai konkretus ir aiškus atsakymas. Pakėlė nuotaiką!

 39. Tarologė Lina autoriaus atsakymas

  Arba jūsų pačios statusas dar kaip vaiko… Automatinio būrimo atsakymų aš neinterpretuoju, remkitės pateiktomis reikšmėmis ir savo intuicija. Jei norite mano asmeninės konsultacijos – galite ją užsisakyti užpildžiusi užsakymo formą. Paslauga mokama.

 40. lina autoriaus atsakymas

  o rezultatte rode vaika arba pranasauti vaiko gimima,,,,klausiau apie save,,,,,ar tai reiskia kad vaiko gimomas ir nestumas improvizuojamas man

 41. lina autoriaus atsakymas

  korta buvo gyvate ar as tesingi supratau sios kortos reiksme

 42. lina autoriaus atsakymas

  as klausiau apie santykius su draugu, sitausija rodo trecio zmogaus isbrovimo i santykius ir nuejima i kaire..tai reiskia, kad draugas buvo neistikimas

 43. skyseeker autoriaus atsakymas

  gan idomiai issideste kortos lyg zinotu ko as noreciau tiketis is gyvenimo

 44. virgius autoriaus atsakymas

  nu pasakyt,kalnas jau antra syk iskrito,tai taip ir yra,kad sunkumai dar nesitraukia:)kaip pirstu i aki:)

Pasidalinkite savo nuomone: